Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje Lino Namai

© 2018 Visos teisės
priklauso Biržų AB "SIŪLAS"

rudas dryzuotas lininis audinys

Lininiai audiniai

Lino audinys - natūralus produktas, kuris yra "draugiškas" žmogaus sveikatai. Jis leidžia mūsų odai kvėpuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir turi puikią sąvybę vėsinti karštos vasaros metu ir šildyti net ir šalčiausią žiemą.

Mūsų įmonėje gaminami 100% lino, puslininiai (lino / medvilnės) ir lino su vilna audiniai. Galime pasiūlyti natūralios lino, baltos bei įvairių spalvų audinių, kurie gali būti dažomi ar audžiami iš pas mus dažytų verpalų. Klientas turi neaprėpiamų galimybių „žaisti“ spalvomis ir raštais. Mūsų stiprybė yra audiniai, audžiami iš dažytų verpalų, todėl galimos įvairios spalvų, raštų kombinacijos, žakardiniai raštai.

Įprastinis audinių plotis, kurį siūlome, yra 150 cm arba 180 cm, bet turime kelias rūšis audinių, kuriuos galime išausti ir 280 cm pločio. Taip pat audžiame 50 cm pločio audinius specialiai rankšluosčiams ataustais kraštais. Audiniai gali būti išausti įvairaus svorio ir tekstūros. Savo klientams siūlome šiuos audinių svorius:

  • 100% lininiai - nuo 87g/m2 iki 320g/m2
  • puslininiai - nuo 110g/m2 iki 360g/m2

Reguliariai atnaujiname audinių spalvų ir raštų kolekcijas atsižvelgdami į naujausias namų tekstilės ir drabužių mados tendencijas.

Dalį mūsų audinių kolekcijos galite rasti internetinėje parduotuvėje Lino Namai.

Lino audinių žakardinės staklės.Lino audinių įprastinės audimo staklės.Išskalbtas minkštas baltas lininis audinys.Ploni spalvoti lininiai audiniai.Dryžuotas spalvotas lininis audinys.Žalias skalbtas lininis audinys.