Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje Lino Namai

ES struktūrinė parama

© 2015 Visos teisės
priklauso Biržų AB "SIŪLAS"

spalvoti lininiai drabužiai

Lininiai drabužiai

Drabužis - kaip ir veidas, atskleidžiantis žmogaus charakterį, savybes, pomėgius ir gyvenimo būdą. Lininis drabužis parodo žmogaus polinkį į natūralumą, paprastumą, sveiką gyvenseną, tačiau kartu daro jį kitokiu, išsiskiriančiu.

Mūsų įmonėje siūnami moteriški, vyriški drabužiai, vaikiški krikšto drabužėliai, saunos chalatai ir susijuosiami rankšluosčiai. Naujiena, kurią siūlome - vokeliai kūdikiams.

Savo klientams galime pasiūlyti lengvus vasarinius drabužius - sukneles, palaidines, sijonus, kelnes. Taip pat šiltesnius viršutinius drabužius - tunikas, džemperius, švarkelius, striukes, kuriuos galima dėvėti bet kuriuo metų laiku.

Pasitelkiant turimas gamybos technologijas bei dizainerių kūrybiškumą, galime išgauti netgi džinsinio audinio efektą. Drabužiai specialiai skalbiami, kad Klientas įsigytų minkštą, jaukų bei kokybišką prekę, kuri pakartotinai iškalbus namie nebesitrauktų.

Dalį mūsų drabužių kolekcijos galite rasti internetinėje parduotuvėje Lino Namai.

moteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš linomoteriški drabužiai iš lino