Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje Lino Namai

© 2018 Visos teisės
priklauso Biržų AB "SIŪLAS"

lininiai virtuvės gaminiai

Lininiai virtuvės gaminiai

Galimybė susikurti savo pačios virtuvės gaminių kolekciją iš norimų spalvų ir raštų audinių - kiekvienos save gerbiančios šeimininkės svajonė. Galime išpildyti net ir pačios reikliausios šeiminkės įgeidžius. Iš mūsų gaminamų lininių audinių  prijuostes, pirštines ir kitus aksesuarus jau ne kartą siūdinosi žinomi kulinarinių knygų autoriai.

Savo klientams galime pasiūti įvairiausių lininių prijuosčių iš vieno ar kelių audinių. Ryškių, tamsių, pastelinių, baltos, natūralios ar kitų spalvų. Languotų, dryžuotų, su piešiniais ar taškeliais, priklausomai nuo pasirinkto audinio. Prijuostės gali būti su reguliuojamais ir nereguliuojamais kaklo diržais, klostuotomis krūtinės ir juosmens dalimis. Pagyvintos nėriniais, kišenėlėmis, įvairiais apsiuvais. Galime išsiuvinėti logo ar net šeimininkės vardą.

Taip pat siūlome nemažai kitų svarbių virtuvės reikmenų: 2 ar 4 kraštais atsiūti lininiai rankšluosčiai (turime galimybę išausti 50 cm pločio lininį audinį, skirtą rankšluosčiams), puodkelės: paprastos ir dvigubos pirštinės su natūralios medvilnės vatinu, apsaugančiu nuo karščio, arbatinukų gaubtai, servetėlės, staltiesės. Visi gaminiai, tiek iš vienos kolekcijos, tiek atskiri, dera tarpusavyje.

Dalį mūsų virtuvės gaminių kolekcijos galite rasti internetinėje parduotuvėje Lino Namai.

Geltoni lininiai maišeliai.Spalvoti lininiai virtuvės rankšluosčiai.Dryžuoti - spalvoti lininiai virtuvės rankšluostukai.