Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje Lino Namai

© 2018 Visos teisės
priklauso Biržų AB "SIŪLAS"

Viskas apie liną

Linų laukas vasaros pradžioje.
Lino pluoštas šukavimo staklėse.
Lininiai verpalai suvynioti ant ričių.

Linas gimsta gamtoje, vasaros pradžioje mėlynuojantys laukai gali sužavėti bet kurį. Vėliau linas yra išraunamas, surišamas į pėdus ir džiovinamas.

Į mūsų gamyklą atkeliauja jau lino pluoštas, su specialiomis mašinomis jį iššukuojame ir paruošiame verpimui.

Verpimas vyksta šlapiuoju būdu, o išverpti lininiai siūlai yra suvyniojami ant plastikinių ričių. Vėliau lininius verpalus dažome reikiama spalva.

Staklėse audžiamas lininis audinys.
Pasiūti gaminiai iš lino.

Audimo ceche galime austi su žakardinėmis arba įprastomis audimo staklėmis. Naudojant dažytus verpalus, galime išausti tūkstančius įvairiausių raštų kombinacijų audinius. Vėliau audinius galime papildomai suminkštinti mechaniniu arba cheminiu būdu. Dabar galime klientui pasiūlyti ir suplautą audinį. Suplautas audinys tampa ypatingai minkštas ir skalbiant ateityje toks audinys nebesusitrauks.

Iš lininio audinio galime pasiūti įvairiausius produktus: drabužius, šalikus, chalatus, patalynės komplektus, staltieses, servetėles, rankšluosčius, užuolaidas ir t.t. Galimos įvairiausios pagražinimo detalės, tokios kaip, įsiūti lininiai nėriniai ar mereškavimas. Taip pat galime ant gaminio išsiuvinėti norimą logotipą ar užrašą.