AB Siūlas

AB Siūlas veikla ir istorija

Jau daugiau nei 90 metų mūsų veikla susijusi su linu. Biržų rajone esame viena iš didžiausių įmonių, kurioje nuolat dirba beveik 400 darbuotojų. Įmonės organizacinė struktūra yra vertikaliai integruota. Visa mūsų veikla yra suskirstyta į 6 pagrindinius etapus:

  1. lininių verpalų verpimas
  2. audinių audimas
  3. modeliavimas
  4. dažymas
  5. apdaila
  6. siuvimas
Apie mus 1

Tai kad visus gamybos procesus atliekame patys vienoje vietoje, leidžia mums kontroliuoti, užtikrinti kokybę ir išvengti klaidų.
Mes išsiskiriame iš savo konkurentų dėl savo išskirtinio audinių gamybos būdo – absoliuti dauguma įmonėje audžiamų audinių yra iš dažytų verpalų. Audiniai yra žymiai aukštesnės kokybės, kai yra dažomi audinių verpalai, o ne patys audiniai, nes dažant verpalus, dažai geriau ir lygiau įsigeria, todėl tokiais verpalais išausti audiniai yra atsparesni, atrodo daug gražiau, o spalva išlieka ilgam.

Priklausomai nuo užsakovo norų, mes galime pasiūlyti baltų, natūralaus lino spalvos bei dažytų įvairiais atspalviais verpalų, lininių ir puslininių (linas maišytas su medvilne) audinių, taip pat pas mes siuvame lininius gaminius virtuvei, valgomajam, patalynės užvalkalus, užuolaidas, drabužius bei aksesuarus. Savo išskirtiniais ir aukštos kokybės gaminiais mes esame žinomi pasaulyje. Savo produkciją parduodame daugiau nei 65 šalyse, pagrindiniai mūsų klientai yra tokios šalys, kaip: JAV, Japonija, Belgija, Prancūzija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Skandinavija, Australija.

Kviečiame bendradarbiauti
Jeigu Jūs norite turėti aukštos kokybės, išskirtinį lininį produktą, kreipkitės į mus. Mes esame pasiruošę bendradarbiauti ir su fiziniais asmenimis, ir su didelėmis įmonėmis. Mūsų gamybos planavimas leidžia gaminti tiek vienetinius individualius, tiek masinės gamybos gaminius. Jeigu turite idėją, bet nežinote, ar įmanoma ją įgyvendinti, kreipkitės į mus. Mes su malonumu jums patarsime ir padėsime. Mes tikime, kad Jūs ir Jūsų klientai liks sužavėti ir patenkinti mūsų gaminiais.

Mūsų įstorija
AB „Siūlas“ yra seniausia lino gamykla Lietuvoje. Įkurta 1928 m. šiaurės Lietuvoje prie Biržų, nuostabioje Astravo rūmų kaimynystėje. Nuo pat pradžių įmonės veikla buvo susijusi su linu ir jo gaminiais. AB „Siūlas“ gamino linines virves, maišus, pramoninius audinius. Bėgant metams, keičiantis rinkai ir kitoms ją lemiančioms aplinkybėms, įmonė palaipsniui perėjo prie aukštos kokybės verpalų ir audinių, skirtų namų tekstilei ir drabužiams, gamybos. Laikydamasi naujausių mados tendencijų, įmonė gali sukurti įvairių atspalvių, spalvų, raštų ir tekstūrų audinius.